Towary Niebezpieczne Doradztwo DGSA i Szkolenia Stanisław Włodarczyk | SZKOLENIA ADR

SZKOLENIA ADR ŁÓDŹ

KOLEJNE SZKOLENIE OD 07.10.2022 do 10.10.2022

Egzamin 10.10.2022

W tym czasie odbędzie się kurs w zakresie podstawowym i kurs specjalistyczny w zakresie przewozu w  cysternach. Osoby które przystąpią do kursu tylko w zakresie podstawowym mają wolną niedzielę - czyli dla tych osób zajęcia będą tylko w piątek, sobotę i poniedziałek. Osoby, które będą robiły tylko kurs specjalistyczny będą miały wolną sobotę. 

Zgłoszenia na kurs podstawowy są możliwe do dnia jego rozpoczęcia. Zgłoszenia dla osób, które będą chciały zdobyć również uprawnienia w zakresie przewozu w cysternach do 08.09.2022 do godziny 16. Obydwa egzaminy w poniedziałek. 

Następne szkolenie za kolejne dwa tygodnie od 21 do 24 października i wóczas szkolenie także będzie w zakresie podstawowym i w cysternach.

Zdawalność w moim ośrodku jest bardzo dobra, choć egzaminy bardzo proste nie są. W ostatnim czasie pytania jakie na egzaminie się pojawiają są nieco trudniejsze w porównaniu z latami poprzednimi. Ale po to jest szkolenie, żeby wszyscy się dobrze do egzaminu przygotowali. Egzamin podstawowy to 30 pytań, z których 20 trzeba rozwiązać poprawnie. Na ostatnim egzaminie wzyscy zrobili tylko po trzy błędy. Są i takie osoby, które nie robią żadnego błędu zarówno z części podstawowej jak i specjalistycznej. 

Mamy wiele pomocy dydaktycznych ułatwiających zrozumienie omawianych tematów i pomocnych w czasie egzaminu. Jest też na sali cysterna szkoleniowa wyposażona w kompletną armaturę, taką jak w normalnej cysternie. Jest wyposażona we szystkie zawory, układ wahadła gazowego i można zobaczyć jak to wszystko działa. Do cysterny można podłączyć głowicę załadowczą - taką jak w bazie paliw. Jest to bezcenna pomoc szkoleniowa, być może jedyna taka w Polsce. 

Zapraszam Stanisław Włodarczyk