Towary Niebezpieczne Doradztwo DGSA i Szkolenia Stanisław Włodarczyk | Spis treści i fragmenty przewodnika po zachodnich stanach USA

Fragmenty przewodnika po zachodnich stanach USA

Relacje z moich podróży do Stanów i nie tylko, można czytać na blogu http://www.stany-i-nie-tylko.blogspot.com/. Blog zastąpił przewodnik, który napisałem po pierwszej podróży do Stanów w 2009 roku. Ale niestety do wydania nie doszło - było to zbyt skomplikowane z wielu względów. Powstały tylko pojedyncze egzemplarze drukowane na domowej kolorowej drukarce. Ponieważ druk pojedynczych egzemplarzy sporo kosztował, a nie chciałem swoich doświadczeń zachować tylko dla siebie zacząłem pisać bloga, do czytania którego zapraszam.

 

      Zwiedzić „dziki zachód” znany z westernów, zobaczyć słynne amerykańskie parki narodowe - Yellowstone, Dolinę Śmierci, Wielki Kanion Kolorado, gorące, suche pustynie i ośnieżone wysokie góry, zagrać w kasynach Las Vegas, poznać  studia filmowe Los Angeles, zobaczyć domy wielkich gwiazd, albo słynne ulice i mosty San Francisco  - to nie muszą być tylko marzenia.  

       Samodzielny, czysto turystyczny wyjazd do Stanów Zjednoczonych, bez biura podróży i bez rodziny w Stanach jest czymś realnym. Bo żeby tam jechać, trzeba przede wszystkim uwierzyć, że taka podróż jest w zasięgu możliwości. Stany są pięknym, atrakcyjnym krajem, z niesamowitą przyrodą, uprzejmymi i sympatycznymi mieszkańcami, którzy rozumieją, że nie zna się perfekcyjnie języka, gdzie podróżuje się szybko i bezpiecznie, a sama droga jest dodatkową, niezwykłą atrakcją. Naprawdę warto tam jechać.

 

         Zainteresowanych zapraszam na stronę http://www.stany-i-nie-tylko.blogspot.com/ Po kliknięciu na ten link wyświetla się ostatni wpis. Chcać czytać od początku trzeba się cofnąć do pierwszego wpisu, który powstał w 2013 roku.